new

.

pondelok 28. októbra 2013

Módna jeseň mojim očkom

Módnu scénu momentálne pozorujem len ako nadšenkyňa webu Manekýnka.Sk, zabalená do teplej deky s čajíkom v ruke a nestačím sa diviť. Len tak, pri notebooku tlieskam.Tento rok sa módni návrhári na jesenných módnych dňoch, pekne povedané, vyšvihli. Cítiť tu nevšednú extravaganciu od každého designera, ktorá bola doposiaľ na Slovensku ťažšie badateľná. Áno, prišli kúsky, ktoré vyrazili dych, ale tento rok nám všetci mali čo povedať a každý svojím neopísateľným spôsobom.

Och, nevšedný futurizmus s množstvom divokých vzorov a zástupom „crazy“ doplnkov. Najviac ma zaujal jednoznačne Boris Hanečka. Slovenskí módni chlapci ma nesklamú nikdy. Jeho kolekcia sa nesie v istom posolstve, ktorá vyvracia teóriu emancipovanej ženy potrebnú pre tento svet. Je absurdné, ako fantasticky pôsobí to spojenie materiálov, ktoré si v prvom dojme nemajú čo povedať, ako aj originálne doplnky s konštrukčnou vizuálnou stránkou kolekcie.

Moje obľúbené duo KomosnýKostková nejdú ako obvykle do extrémov, ale ich kolekcia príjemne graduje a znova sa dostávajú do povedomia módnych fajnšmekrov elegantnou ženou, ktorá vie, čím zaujať. Lákavá jesenná farebnosť s priesvitnými prvkami, lesknúce sa komponenty to je to, čo túto jeseň povýši hocijakú ženu na femme fatale. 
Čierna farba dostala úplne novú tvár v kolekcii Marcela Holubca W. Tento módny návrhár vždy vyrozpráva nejaký príbeh, jeho odevy nám vždy chcú niečo povedať. Tá vzrušujúca strašidelnosť sa snúbila s gráciou ženy. Nutné dodať, že kolekciu dopĺňajú úžasné šperky Bety K Majerníkovej.

Moje očko taktiež zaujala hravá Galaktika od Lenky Sršňovej. Geometrické súťaženie v dievčenských strihoch je nepochybne niečo, čo tu ešte nebolo! Ak si želáte byť neprehliadnuteľne humorná, voilá...Všetko to pozrite tu!

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára