new

.

štvrtok 12. júna 2014

Dog or femme fatale?

Keby psíkovia mali niečo ako módne ikony, ako to chodí v našom svete, Ala by mala svoje isté miesto. Bola by niečo ako momentálne Cara Delevigne.  Tak ako dievčence napodobňujú kroky tejto čerstvej hviezdičky, tak by sa psie samice inšpirovali Alou. Pretože ona je príkladom veľmi krásnej pohľadnej feny, ktorá ma svoje vzácne vlastnosti. Je to domáci maznáčik mojej priateľky Kristíny.
Ala je bernský salašnícky psík, no zaujíma skôr kyprejšie tvary v oblasti svojej rasy. Je to pre jej znamenitú huňatú srsť, ktorú má nádherne sfarbenú. Pod jej papuľkou sa nachádza mohutný biely golierik a inšpiratívna by bola aj vďaka ryšavým očným tieňom, s ktorými sa príroda naozaj vyhrala. Má koženkový čumáčik ako každý psík a dlhý ružový jazýček, stále vystrčený. 
A prečo femme fatale? Možno by som to mohla trošku prehnať a povedať, že od Alušky, by si mohli brať príklad i ženy, pretože sa správa ako ozajstná dáma. 
Ala, okrem toho, že je naozaj krásna, je neobvykle flegmatická. Vykračuje si po ulici a vrtí svojim zadkom. Nerobí to preto, aby zaujala všetkých samčekov v okolí. Hoci všetky pohľady smerujú na ňu, Ala miluje len jedného muža, svojho pána, hlavne s ním je šťastná ( a ešte vtedy, keď jej ponúknete kornútok punčovej zmrzliny). A tým to pre ňu hasne. Všetci ostatní, sú jej ukradnutí. Ala nemá deti, takže usudzujem, že je v nej istá dávka feminizmu a venuje sa skôr kariére lenivej výstavnej fenky. Je trošku lenivá, ale tak, pomôžete si, keď kuknete do tých orieškových očí? Máte chuť stále na ňu pokrikovať "ňuňu, no haviiinkooo", ale ona vás absolútne ignoruje s výrazom ľadovej kráľovnej. To je žena!Yeaah, I wanna be on instagram...


Deka, ženské podoby biblie, nohy, čierna káva, ktorá zapadla do prírody...


Taška, Harper´s Bazaar
brošňa, Vivien Mihalish


Aj mladé žaby chcú byť politicky informované...


...i keď je to pes, vie, že momentálne frčia škulky mačacieho tvaru :)

4 komentáre :

 1. Možná to bude znít divně, ale opravdu mi Caru něčím připomíná!! Každopádně je to náádherný pes :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. to fakt? tak to by ma zaujímalo, že čím :)

   Odstrániť
 2. Úžasný pes! :)
  Taky máme berňáka :))

  OdpovedaťOdstrániť