new

.

nedeľa 6. júla 2014

Dobrá depilácia

Použiť prívlastok dobrá pri slove depilácia, je niečo, čo sa nevyskytuje príliš často. Lebo všetky vieme, však, milé dámy, že to nie je vec vôbec príjemná. A keď sa náhodou nájde spôsob, ako sa zbaviť mršiek, ktoré vyrastajú z vlasových vačkov a sú takmer neprijateľné (aj keď Cameron Diaz tvrdí niečo iné), treba to vykričať do sveta.
A preto vám chcem odporučiť jeden výrobok, ktorý by sa dal zaradiť do kategórie, "za málo peňazí, veľa muziky", čo, uznajte, nie je v dnešnej dobe také časté.
Takže poďme k tomu ohromujúcemu zázraku. Je to výrobok značky Balea, čo vám napovedá, že som ho zakúpila v DM drogérii za neuveriteľných 5,99 ečiek.
Je to škatuľka, ktorá obsahuje plastovú nádobku s roll – onom, ktorý je plný lepkavého voňavého ružového gélu a pásiky. Postup je celkom jednoduchý, aj keď na zadnej strane škatuľky musíte študovať návod pod lupou pekných pár minút. Tak vám to teda uľahčím. 
Na nádobku s gélom nasadíte roll-on a dáte ho do mikrovlnky na kraj otočného taniera (vraj nie do stredu). Na 650 wattov pripadá 5 sekúnd ohrievania depilačného moku. Ak vám príde príliš horúci, chvíľku počkajte, každopádne musí mať medovú konzistenciu.
A potom už to ide klasicky. Gél nanášate na miesta (tento je na stehná, oblasť bikín), ktoré to vyžadujú, v smere rastu chĺpkov a napokon priložíte pásik, ktorý chvíľku necháte na pokožke a potom strhnete proti rastu vašej nežnej srsti.  Hotovka! Nebolí. Fakt nie.
Ps: Depilka sa odporúča robiť po menštruácii, vtedy je vraj pokožka najmenej citlivá.
Ps2: Totálne parádne je, že pásiky z toho zázračného materiálu sa dajú prepláchnuť vo vode a použiť znova a znova! Ekologické a ekonomické veci sú v dnešnej dobe žiaduce!
Tak hurá do modelov s prvkami obnaženia, oholená sťa kuriatko. 


4 komentáre :

 1. ó, tak tie vyzerajú naozaj super! :).

  Kejmy ♥.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja na depiláciu používam elektrický strojček, je to síce bolestivé, ale dá sa na to zvyknúť, tieto pásiky sa mi, páčia možno by to šlo s nimi rýchlejšie ako so strojčekom:)
  Pozývam ťa ku mne na blog na GA o balíček plný kozmetiky:)

  http://petra-justbeauty.blogspot.sk/2014/06/giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 3. O tomto som ešte nepočula, ja používam na holenie klasickú žiletku, kedysi som používala depilačné prúžky Veet ale robili sa mi po nich vyrážky takže som s tým prestala. A ako často je potrebné depiláciu týmto spôsobom opakovať?
  http://biankacosmetics.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja som tiež Veet neznášala až tak dobre, navyše netrhajú tak dobre. Ja som sa rozhodla tento spôsob depilácie opakovať po 4 týždňoch, vždy po menštruácii, vtedy je pokožka najmenej citlivá :)

  OdpovedaťOdstrániť