new

.

štvrtok 8. januára 2015

Fashion kamufláž I.

Keď tak pozerám na fotky celebrít, hreje ma pri srdci zistenie, že tie krásne slávne baby sú tiež bežné smrteľníčky. Prezrádzajú ich výkyvy váhy. Tento problém občas trhá žily aj nám. Lenže existovala by dokonalosť, keby nie je nedokonalosť? My šikovné sa vieme zabaviť tvorením rafinovaných kamufláží a nehádžeme flintu do žita. Nedokonalosť môže byť veľmi prínosná. Inšpirujte sa mojimi večernými poznatkami  a spolu s módnymi myslením formujte aj svoje sebavedomie.

Marilyn Monroe

Kráľovná ženských tvarov mala obrovské šťastie, že jej postava bola formovaná ako presýpacie hodiny, teda, že okrem bokov, zadku a trošku oblejšieho bruška bola majiteľkou príťažlivej veľkosti pŕs. Tíško závidíme, pretože hlavne táto postava si môže dopriať nejaké to kilčo naviac a pri správnom vystupovaní a náloži sebavedomia stále pôsobí sexi a žensky.
Ak  ručička na váhe stúpne, v žiadnom prípade sa nemusíte vzdať obtiahnutých vecí, pre módnu estetiku je potrebné zaobstarať si kvalitnú spodnú bielizeň. Keďže na objeme naberú rovnako ako boky, bruško aj prsia, chce to spevňujúcu podprsenku, bez zbytočných push-up efektov, hlavne aby mala stabilitu, aby sa jej vlákna a pevnosť nestratili pri prvom praní. Smelým slečnám bohato postačí bez košíčkov, hlavne z pevného materiálu, pokojne elegantná a zvodná čipka, v tomto prípade sa vyhnite vzorom, môžu zväčšovať a pôsobiť vulgárne. Už viac stylistických jazykov vypustilo do sveta informáciu, že Marilyn si z rubnej strany svetríkov v mieste bradaviek našívala gombíčky. To je trúfalosť, čo?
Na ostatné žensky formované časti  je vhodná tvarovacia spodná bielizeň, alebo vysoké nohavičky, predovšetkým pod obtiahnuté šaty. Neberte to ako útok či nekompliment, ale iste uznáte, že tvary to krásne zocelí a nevytvorí nežiaduce „šunéčky“. To platí aj pre bezšvové nohavičky či tangá. 


Šaty z kvalitného materiálu, ktoré sa prispôsobia postave a kamuflujú vďaka rafinovanému priečnemu riaseniu. Ak  materiál obsahuje nejaké to elastické vlákno, krásne sa prispôsobia postave.


Úzky driek. Ak ho máte, zdôrazňujte!! Je to veľké plus. Šaty strihnuté v páse, nariasené sukne, to všetko sa vás týka.
Vysoké podpätky. To nepotrebuje ďalší komentár. 

Michelle Trachtenberg

Pamätáte si šarmantnú, arogantnú postavu zo seriálu Gossip girl, Georginu? Herečka stvárňujúca túto mrchu, čo v seriáli poriadne miešala karty, mala tiež problémy s ručičkou na váhe. Špiónskemu oku neunikne, že ju tiež neposlúchala, rovnako ako aj iné majiteľky postavy v tvare hrušky.
Michelle v poslednej sérii šikovne maskuje svoje boky a bruško, ktoré sú nesúmerne zväčšené oproti menším prsiam. Aj keď je hruštička problémom množstva žien, je mnoho spôsobov a variácii, ako ju rafinovane premeniť z nedostatku na veľké plus. A to sa vás nesnažím len tak uchlácholiť, ale sama mám tú skúsenosť :D
Veľkým neduhom býva okrem nadobúdania tuku v oblasti brucha, zadku, bokov a stehien aj väčšmi zaoblené ramená a ruky, ktoré potom rada skrývate aj v lete pod rukávy svetra.
Michelle si s tým celkom podarene poradila. K obtiahnutým legínam samozrejme obula sandáliky na podpätku, aby upozornila na nôžky a peknú manikúru. Na zaodetie horných partii použila trblietavý  top v domnienke, že práve pútavý dezén, či už lesklý povrch, alebo interesantný vzor, je skvelým riešením problému. Všimnite si, že za ruky sa nehanbila, ale múdro využila na odpútanie pozornosti masívny náhrdelník so zladenými dlhými náušnicami, pokojne z iného súdka. Vlasy si vypla hore, aby opticky predĺžila krk. Aha,  aby sme nezabudli. Nie je to náhodou tak, že ste si Michellinu tendenciu stať sa hruškou ani nevšimli, lebo neochvejne civíte na tie prekrásne namaľované oči? Áno, aj tam je fígeľ. Sivé dymové líčenie s matným leskom zdôrazní jej nehanebne hypnotizujúce oči a vlastníčka takých pier ako ona, má právo na oslepenie pozornosti aj nejakým extravagantným rúžom. Len smelo J

Oslepte žiarou, vzorom, doplnkami a nik si nič nevšimne. 


Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára