new

.

nedeľa 12. júla 2015

Bordová fialka

Ďalším letným kúskom sú nové vyhotovené šaty s paradoxným názvom. Na čo vás musím upozorniť je fakt, že sú to prvé šaty z úpletu!! Áno, dámy a páni, Vivien Mihalish už ušila čosi aj z úpletu a musím povedať, že som nesmierne šťastná, pretože je to materiál, ktorý ponúka neuveriteľné možnosti a stačí minimum pre maximálny efekt. 

Nad čím sa pozastavím je farba. Nemôžem napísať priamo, že ide o bordovú, pretože tá má väčšie množstvo červených pigmentov ako fialová, no šaty nie sú ani fialové, pretože majú veľké množstvo červených pigmentov, ale ako som predtým spomenula, nie až toľko, aby som ich jednoznačne mohla nazvať bordovými. Navyše, na každej fotke aj pôsobia inak. Trochu filozofia, že? 
Ich padnuté rukáviky sú ozdobené čipkou a nemohla som si ani odpustiť vytvorenie ženskej siluety pomocou gumičky v páse. Tým, že sú vyrobené z úpletu, špecifikuje ich aj ďalšia vlastnosť - univerzálnosť. No a bonusom je, že sú veľmi pohodlné a flexibilné. Môžu byť casual kúskom, ku ktorému si obujete balerínky či tenisky alebo elegantné spolu s ihličkami. 1 komentár :

  1. Nice picture,You look absolutely stunning!

    http://www.2015cocobag.com

    OdpovedaťOdstrániť