new

.

sobota 11. júla 2015

Transparentná víla

Priesvitnosť, transparentnosť, priehľadnosť. Vo svete módy sú to synonymá rafinovanosti. Ani vyzlečená, ani oblečená. Veľmi sofistikovane môžete ukázať svoje prednosti, no nebudete pôsobiť vulgárne. Je to sexi, také hranie s materiálom. Ešteže existuje ľahký padavý šifón, tvárna organza či hravý tyl, pomocou ktorých sa dajú vykúzliť zázraky. Ak totiž vlastníte aspoň jeden takýto kúsok a viete ho šikovne kombinovať, ste fashionistka, ktorá nepotrebuje žiadnu módnu encyklopédiu.

K letu nepochybne patrí táto hra s materiálom. Na podobnom princípe vznikla aj suknička, ktorú vám chcem v dnešnom poste predstaviť. Je tak trochu infantilná, dievčenská, má náznak provokatívnosti, lenže vďaka aplikovaným kvietkom pôsobí nežne. 

Reč je o sukienke, ktorej základným stavebným materiálom je spomínaný krémový šifón, ktorý poodhalí nôžky a ak odmietnete spodničku, tak aj najintímnejšiu časť vášho outfitu - nohavičky. Vlní sa, padá a ako na vlásku na nej vyzerajú červené kvietky ozdobené perličkami a rokajlom. 
Ďakujem za pózovanie krásnej Linde (nie nadarmo má také meno). Ešte ju uvidíte v ďalších postoch.

3 komentáre :

 1. nádherný kúsok! tá látka vyzerá prekrásne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tá sukňa je dokonalá :3 veľmi ti pristane :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Love your outfit. You look amazing.

  http://www.2016handbag.com

  OdpovedaťOdstrániť