new

.

utorok 1. decembra 2015

Vianoce v diaľke cítiť + GIVEAWAY o sukňu

Pekný 1. decembrový deň! Síce to vonku vyzerá akoby mala prísť jar a  až do včerajška na mňa vianočná nálada absolútne nesadala, ale 1. december ohlasuje príchod sviatkov a už začínam byť celkom vzrušená.
Včera sme si totiž s možno švagrinkou vyhotovili adventný kalendár! Inšpiroval ma samozrejme Pinterest, čo je mekka DIY nápadov a pekných vecí, obrázkov. Ak tam náhodou ešte nie ste, šup-šup! Príprava bola jednoduchá. Cez bielu vymaľovanú stenu nezariadenej kuchyne sme natiahli pevnejší povrázok, naplnili obyčajné papierové desiatové vrecká, ktoré sme očíslovali pomocou fixky a farebného papiera a napokon balíčky naplnili. Je to také, že aj prekvapenia budú, jedna vie o obsahu sedmičky, ďalšia nevie, akurát "my future husband" sa bude radovať zo všetkých balíčkov, lebo ani jeden nenaplnil (kreatívne črevo to je). Tešili sme sa, že v TIGERovi sme zohnali malinké kolíčky a adventný kalendár bol na svete.
Ak na vás ešte neprichádza túžba po zvuku rolničiek a ovocného punču, vytvorte si niečo takéto. Malé Vianoce si vyčaríte každý deň a vrátite sa do čias nostalgie. My sa tešíme ako detičky, ako si dnes rozbalíme jednotku.


Tipy na maličkosti: TIGER, PEPCO, Kik, Deluxe edícia LIDLuA teraz ku GIVEAWAY. Keďže sa blížia tie Vianoce rada obdarujem jednu z vás, a to trošku atypickým darčekom ako zväčša. Ide o handmade sukňu z mojej "dielne" značky Vivien Mihalish, normálne má aj visačku (a čo si ty ako Lagerfeld, či čo?) a je originál jeden kus. Sukňa je zhotovená z príjemnej staroružovej viskózy a možno sa práve hodí na váš silvestrovský večierok. Vpredu je krátka a vzadu dlhšia, rafinovane asymetrická, a čo možno poteší, že v podstate univerzálna, keďže je v páse vsadená guma. Budem rada, ak sa zapojíte :-) Samozrejme, ako každá GIVEAWAY, aj táto má svoj kritériá:

1. Follownúť tento blog, napísať meno do komentárov
2. Follownúť môj Instagram, napísať meno do komentárov. (https://www.instagram.com/vivien.mihalish/
3. Zverejniť na svojom Instagrame foto, ktorá bude nejako súvisieť s mojim profilom, blogom, tvorením, inšpiráciou, je to len na vás a napísať pod ňu hashtag VivienMihalish. Poteším sa, ak dodržíte líniu hashtagu Vivien Mihalish, teda ak vaša foto bude tematická. Netypickejšia podmienka (chcem aby to bolo také interaktívne a tvorivé, juuj, ja také rada), snáď vás ňou neodradím, práve naopak, prinútim trochu kreovať, vymýšľať a baviť sa. 
4. Follownúť FB Vivien Mihalish (https://www.facebook.com/VivienMihalish/?fref=ts) napísať meno do komentárov.
5. Napísať Váš e-mail, aby som Vás mohla kontaktovať, ak vyhráte. 

Výhercu vyhodnotím 23. decembra, zverejním a balíček by som rada poslala medzi sviatkami, nech má výherkyňa ešte také druhé Vianoce. Tak krásny december! :-)
1 komentár :

 1. tak, followujem. :D a zapojila som sa, foto nájdeš na insta. :)
  blog: Cokinelle
  Insta: Cokinelle
  FB: Katarína Jenisová
  a mail: kat.jenisova@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť