new

.

štvrtok 28. decembra 2017

Insta inspo II.

Už kedysi som zahájila ukážku mojich obľúbených insta profilov, ale od tej doby pretieklo veľa kávy pressovarom a mne napadlo, že by nebolo zlé, vďaka novým  technickým možnostiam, uverejniť priamo uložené posty, ktoré ma niečím nadchli, že som si ich skrátka musela dať do priečinka "Saved, do jedného blog postu so sprievodnými myšlienkami. Niektoré obrázky vo mne naozaj vyvolajú nadštandardné pocity, ktorými sú inšpirácia, nadšenie, zamyslenie...
 Ak vás teda zaujíma, čo ma inšpirovalo v poslednom období, nadchnite sa so mnou nad týmito printscreenmi.

Príspevok, ktorý zdieľa CAROLINA HERRERA (@carolinaherrera),

Milujem každú kolekciu dizajnérky Caroliny Herrera. Tieto šaty z nadýchanej fľakatej kvetovanej hodvábnej organzy  z jej najnovšej kolekcie pre nadchádzajúcu jeseň a zimu sú čistá rozprávka z 21. storočia.
Vicky  a ostatné girls sa síce akosi dištancujú od ich korenenej minulosti, no toto tričko z Vogue edície je absolútny comeback. Ak nie hudobný, tak aspoň fashion.Príspevok, ktorý zdieľa Rebel Circus (@rebelcircus),

Áno, hoci sa obliekam do kvetiniek a spoločensky prístupne, kúsok mojej gotickej minulosti miluje práve takéto výjavy. V týchto romantických kvetovaných porcelánových šáločkách sa, snáď, jedného dňa bude u nás servírovať kávička.
Z profilu Jakuba Polanku, českého dizajnéra, ktorý má správne názory. Nadchol ma posledný rozhovor s ním zo špeciálneho issue z Fashion Live, Láv.
Móda ako umenie, tým že je taká aktuálna a dynamická sa vyjadruje k politike, spoločnosti, psychológii, globalizácii  a ostatným témam často promptnejšie ako politika a hlavne je vo všetkom úplne popredu. Dôkazom toho sú všadeprítomné myšlienky feminizmu a kto z módnych fajnšmmekrov reálne módu konzumuje (nemyslím tým, že vymetá reťazce v auparku) je  s nimi absolútne stotožnený, pretože mu neprídu nové, liberalizujúce, ale totálne prirodzené. Usudzujem, že na Slovensku sme 100 rokov pozadu.
Vianočná pohľadnica
Lana Del Rey a zamatové florálne šaty z tohtoročnej jesennej kolekcie sú takým lahodným harmonizujácim kombom, že navodzujú pocit, že aj na instagrame možno občas zažiť akýsi nový druh virtuálnej katarzie. Preto stále skrolujem.
...podobne to je aj s Dakotou Johnson. Je úžasné, že Alessandro sa s ňou kamoší. Prináša to ovocie v podobe kampaní, ktorých je táto nádherná žena súčasťou, ale aj galavečere, kde je Dakota odetá v Gucci.
Prosím si každučké popoludnie sedieť v tejto kaviarni na terase, popíjať kávu a inšpirovať sa.

Čo vravíte na takýto článok so skoncetrovanými insta postami? A čo inšpiruje v tejto appke vás?

Vaša Vivien


Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára